XI Bieg i Marsz Charytatywny ,,Podarujmy Rehabilitację na Święta”

,,Podarujmy Rehabilitację na Święta” – to XI już edycja Biegu i Marszu Charytatywnego, którego organizatorami są Pomorska Izba Adwokacka i Klub Wysokogórski Trójmiasto.

Od ponad 10 lat pomorscy adwokaci i alpiniści, podczas różnych form aktywności sportowej i kulturalnej starają się wesprzeć finansowo dotknięte chorobą, Agnieszkę i Dominikę Nowaczyk, którymi samotnie opiekuje się dzielna mama – Jowita.

Dziewczyny mają już 20 lat. Niezmiennie wymagają jednak ukierunkowanej na ich problemy rehabilitacji, konsultacji specjalistycznych, zakupu sprzętu i środków higieny. XI już edycja Biegu i Marszu pt.: „Podarujmy Rehabilitację na Święta” odbędzie się w niedzielę 3 grudnia 2023 r. Start o godzinie 12.00, tradycyjnie – na wysokości wejścia na plażę nr 63 w Jelitkowie. Dystans około 3 km. brzegiem morza do mola w Brzeźnie i z powrotem.

Pobiegnijmy/przejdźmy się bez względu na pogodę! Na zwycięzców czekają jak zawsze bezcenne nagrody – rysunki autorstwa Dominiki i Agnieszki Nowaczyk. Na uczestników czekać będą gorące napoje i drobne przekąski.

Zapraszamy członków rodzin, znajomych i przyjaciół!
Do zobaczenia!

Scroll to Top