Wypożyczalnia przewodników

Osobą odpowiedzialną za wypożyczalnię jest Magdalena Muzolf.

W przypadku chęci wypożyczenia, rezerwacji terminu, a następnie odbioru przewodnika prosimy o kontakt z Magdą:

Numer telefonu: 503 865 007 

Adres e-mail: przewodniki.kwt@gmail.com

Jeżeli na liście nie znalazłeś potrzebnego przewodnika – prosimy o kontakt, po uzgodnieniu istnieje możliwość zakupienia.

Przed wypożyczeniem przewodnika prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym poniżej.

Regulamin klubowej wypożyczalni przewodników:
  1. Przewodniki mogą wypożyczać członkowie zwyczajni oraz uczestnicy z opłaconymi składkami za dany rok (do wglądu legitymacja), kursanci bieżącego klubowego kursu tatrzańskiego oraz osoby niezrzeszone.
  2. Osoby wypożyczające podpisują dokument potwierdzający wypożyczenie, wpłatę kaucji i określający termin zwrotu. W przypadku opóźnienia bez wcześniejszego powiadomienia, potrącenie z kaucji: klubowicze i kursanci – 5 zł/dzień, osoby niezrzeszone – 10 zł/dzień.
  3. Przewodnik jest wypożyczany maksymalnie na 4 tygodnie, dłuższy okres po uzgodnieniu.
  4. W celu wypożyczenia przewodnika należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za wypożyczalnię.
  5. Koszt wypożyczenia przewodnika to: dla klubowiczów i kursantów – 10 zł/rozpoczęty tydzień, dla osób niezrzeszonych – 20 zł/rozpoczęty tydzień. Opłata wnoszona z góry.
  6. Za każdy wypożyczony przewodnik pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł, zwrotna w przypadku oddania przewodnika w stanie z dnia odbioru.
  7. Za uszkodzenia przewodnika potrącana jest opłata z kaucji– pęknięcie wzdłuż przeszycia 20 zł/pęknięcie, zaplamienie, pomięcie, wytarcie okładki, zagięcia narożników 10-100 zł wg. indywidualnej oceny. W przypadku większych zniszczeń bądź zagubienia przewodnika wypożyczający zobowiązany jest do zakupu nowego.
Scroll to Top