KIERMASZ turystyczno – wspinaczkowy

3 lipca (poniedziałek) w godzinach 17:00-21:00 zapraszamy na kiermasz sprzętu wspinaczkowego, ubrań sportowych oraz książek o tematyce górskiej! 📚⛰️ Wstęp wolny dla wszystkich!

Mamy dla Was fantastyczną okazję, by poszerzyć swoją kolekcję szpeju, wyhaczyć jakiś fajny ciuch sportowy albo zdobyć cenne skarby do domowej, górskiej biblioteczki.

A jeśli macie sprzęt, który już nie jest Wam potrzebny i chcecie go wymienić na coś nowego lub po prostu sprzedać to przynieście swoje zalegające na półkach rzeczy i znajdźcie im nowych właścicieli, którzy będą cieszyć się ich użytecznością.

Wspólne spotkanie to nie tylko okazja do kupowania i sprzedawania. To także świetna szansa, by spotkać się z innymi pasjonatami wspinu i górskich wędrówek, wymienić się doświadczeniami sprzętowymi i zainspirować się nowymi pomysłami. Oraz wspomóc naszą koleżankę Jowitę i jej cierpiące córki – będziecie mogli zarobione środki wrzucić do naszej Klubowej puszki albo bezpośrednio zasilić zbiórkę na https://www.siepomaga.pl/dominikaiagnieszka

Zbierać będziemy również książki o tematyce górskiej aby uzupełnić naszą Klubową biblioteczkę. Więc jeśli zostaną wam jakieś tytuły, których nie sprzedacie albo nie wymienicie, chętnie się nimi zaopiekujemy.

Róbcie remanent w szafach i widzimy się w Baszcie!