Jesienny Biwak Integracyjny Porzecze

Serdecznie zapraszamy uczestników Klubowego Kursu Wspinaczkowego 2015/2016 oraz wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto na Jesienny Biwak KWT, który odbędzie się w weekend 21/22 listopada 2015 r. w Porzeczu (między Wejherowem a Lęborkiem).

 

Jak zwykle nocujemy w gościnnym Leśnym Schronisku „Łowców Przygód”, 84-218 Łęczyce, Łowicz Górny 21.

 

Aby dotrzeć na miejsce biwaku należy dojechać kolejką do Strzebielina między Wejherowem a Lęborkiem i stąd ruszyć na pieszo w kierunku schroniska (trasa ok. 7km) – mapa dojazdu.

 

Całkowity koszt pobytu (nocleg+ognisko+sala seminaryjna) to 19zł/osobę.

 

Na biwak prosimy zabrać śpiwór (ewentualnie dodatkowo karimatę), obuwie na zmianę, niezbędny sprzęt kuchenny (menażkę, kubek, sztućce – schronisko posiada kuchnię, ale bez dostępnych naczyń) oraz jedzenie i coś do picia, ekwipunek ogniskowy (kiełbaski, musztarda, chleb itp.).

 

Na miejsce zapraszamy od sobotniego południa.

 

W sobotę około 17.00 planujemy pokaz prezentacji z wyjazdów naszych Klubowiczów. Jeśli chciałbyś zaprezentować swoją przygodę w formie pokazu slajdów czy filmu to zapewniamy ok. 20-25 minut czasu oraz komputer z rzutnikiem. Zgłoszenia prezentacji prosimy dokonywać do 2015-10-12 na adres porzecze@kwtrojmiasto.pl

 

Wszystkich chętnych uczestnictwa w biwaku prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc na adres porzecze@kwtrojmiasto.pl