Biwak kończący Klubowy Kurs Wspinaczkowy 2019/20

 

Serdecznie zapraszamy uczestników Klubowego Kursu Wspinaczkowego 2019/2020 oraz wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto na biwak pokursowy, który odbędzie się w klimatycznym miejscu Ranczo pod Wysoką Turnią, ul.Jurajska 94 w Rzędkowicach. W planach wspólne wspinanie, wymiana doświadczeń, egzamin kończący tegoroczny Klubowy Kurs Wspinaczkowy i oczywiście integracja?!
TERMIN biwaku: 26.-28.06.2020 (piątek, sobota i niedziela)
POKOJE
Większość pokoi posiada łazienki, a część pokoi ma łazienki na wspólnym korytarzu.
Przydzielanie pokojów z łazienkami będzie odbywać się wg kolejności zgłoszenia. Zatem nie czekajcie na ostatnią chwilę, jeżeli zależy Wam na pokoju z łazienką.
Dostępne są pokoje 4, 6-osobowe.
Noclegi można zarezerwować na 3 noce, tj. z czwartku na piątek, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę W pierwszej kolejności przyjmowane będą rezerwacje na 2-3 noclegi, w następnej na 1 noc.
OPŁATY
Klubowicze:
Za pobyt pobierana będzie bezzwrotna oplata w wysokości 20 zł (oplata organizacyjna KWT). Oplata wynosi 20 zł niezależnie czy przyjeżdżasz na 1,2 czy 3 dni.
Sympatycy: Za pobyt pobierana będzie bezzwrotna oplata w wysokości 30 zł (oplata organizacyjna KWT). Oplata wynosi 30 zł niezależnie czy przyjeżdżasz na 1,2 czy 3 dni.
Opłaty za nocleg dokonujemy w całości za wszystkie noclegi + oplata organizacyjna.
W tytule przelewu proszę KONIECZNIE wpisać: „biwa kwt_ilość noclegów + opł. org.”
Oplata za 1 nocleg: 45 zl + 20 zł
Oplata za 2 noclegi: 90 zl + 20 zł
Oplata za 3 noclegi> 135 zl + 20 zł
Łóżka wyposażone będą w pościel.
Wpłaty proszę dokonywać na podane niżej konto w TERMINIE do 20.06.2019.
Agnieszka Orpel
50 1020 5558 1111 1330 5020 0604
———————–
WAŻNE!
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie zgłoszenia do /////20.06.2020//// na adres: lugree@o2.pl.
Należy podać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, termin pobytu (ilość noclegów). W tytule maila proszę wpisać „biwak KWT”.
Uwaga! Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona i jedynie WCZEŚNIEJSZA wpłata zaliczki gwarantuje możliwość skorzystania z noclegu.
PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, SMS W RAZIE REZYGNACJI Z NOCLEGU.
———————–
NOCOWANIE POD NAMIOTAMI
W momencie zapełnienia miejsc w pokojach, pozostają miejsca na polu namiotowym. Oczywiście nocleg w namiocie może być też dobrowolnym wyborem.
Osoby, które chcą przyjechać pod namiot, mogą skorzystać z Pole namiotowe Rzędkowice, Leśna 4, oddalonego 400 m od Rancza, 5 minut drogi. Rezerwacja pola namiotowego we własnym zakresie.
Wszelkie pytanie organizacyjne prosimy kierować na adres: lugree@o2.pl
Z pozdrowieniami Agnieszka & Asia (Joan)
Do zobaczenia na Jurze! ?
*****************************************************************************
Uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania regulaminu (poniżej). Zgłoszenie swojego uczestnictwa (mailowe) i uczestnictwo w biwaku jest jednocześnie akceptacją tego regulaminu.
Regulamin obozów i zgrupowań Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto
1. Wspinaczka jest sportem niebezpiecznym.
2. Wszyscy uczestnicy biorą udział w obozach KWT na własną odpowiedzialność, sami dobierają cele odpowiednie dla swoich umiejętności, doświadczenia i wyszkolenia. Bardziej doświadczeni klubowicze czy kierownik obozu mogą służyć radą, jednak nie zwalnia to uczestnika z odpowiedzialności za podjętą wspinaczkę. Kierownik zgrupowania nie wyznacza celów wspinaczkowych ani nie podejmuje decyzji związanych z zagrożeniem lawinowym, warunkami pogodowymi czy innymi aspektami bezpieczeństwa w górach.
3. Klub organizuje obozy w ramach swojej działalności statutowej. Opłaty rezerwacyjne są pobierane w celu pokrycia kosztów związanych z organizacją wyjazdu a nie w celu zarobkowania.
4. Obozy KWT nie są obozami szkoleniowymi. Jeżeli w ramach zgrupowania są organizowane szkolenia, to są one prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych instruktorów na odrębnych zasadach. Klub nie odpowiada za program realizowanych tam zajęć ani za podejmowane przez instruktora decyzje.
5. Uczestnicy zgrupowań KWT zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Uczestnicy zgrupowań KWT organizowanych w górach zobligowani są do posiadania ubezpieczenia pokrywającego koszty akcji ratunkowej z wykorzystaniem śmigłowca. Polecamy ubezpieczenie Alpenverein lub Bezpieczny Powrót PZU. Ubezpieczenia te należy zawrzeć we własnym zakresie.