Biwak Klubowy kończący sezon letni 2017

Zapraszamy na klubowy biwak kończący sezon letni 2017, który odbędzie się w dniach 29.09.2017 – 01.10.2017. Nocujemy w Trzcińsku na kempingu 9up (http://sokoliki.net/). W pobliżu znajdują się dwa duże rejony wspinaczkowe – Góry Sokole oraz Rudawy Janowickie. Zapraszamy nie tylko wspinaczy, ale też osoby, które chciałby pozwiedzać okolice czy integrować się z resztą klubowiczów.

 

Atrakcje:

 

  • Góry Sokole oraz Rudawy Janowickie (łącznie ponad 2000 dróg wspinaczkowych),
  • Wspólne wspinanie,
  • Integracja z pozostałymi klubowiczami,
  • Ognisko,
  • Dla niewspinających się w pobliżu znajdują się: ruiny zamku Bolczów, punkty widokowe na Krzyżnej Górze i Górze Sokolik, skalne miasteczko oraz kolorowe jeziorka

 

Dostępnych jest 15 miejsc noclegowych w pokoju wieloosobowym (łóżka piętrowe, 25zł/doba) oraz teoretycznie nieograniczona ilość miejsc na polu namiotowym (15zł/doba). Na kempingu dostępne są łazienki z prysznicami, toalety, wyposażona kuchnia i miejsce na ognisko wraz z drewnem.

 

Osoby, które chcą nocować w pokoju wieloosobowym proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: akasperowicz@gmail.com do 10 września. W razie braku miejsc warto organizować nocleg na własną rękę.

 

Zeszłoroczny biwak był bardzo udany. Dzięki dobrej pogodzie i wspaniałej motywacji całej grupy, wiele osób wróciło do domu z nowymi życiówkami.

Zapraszamy serdecznie!