Bezpłatne zajęcia wspinaczkowe dla dzieci i rodziców z Gdańska

BRAK MIEJSC

Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia INTRO wprowadzające do świata wspinaczki, skierowane do dzieci i rodziców z Gdańska.

Dziecko w dniu rozpoczęcia zajęć musi mieć ukończone 5 lat. Prosimy zabrać wygodne ubranie, zabudowane buty sportowe na zmianę oraz coś do picia.

W skład każdej z rodzin biorących udział w programie wchodzą 1 lub 2 osoby dorosłe (rodzice, opiekunowie prawni) oraz od 1 do 5 dzieci w wieku od 5 do 18 lat.

LOKALIZACJA MONO

Zajęcia odbywają się na ściance wspinaczkowej MONO. https://monoclimb.pl/ Obiekt mieści się w centrum Przymorza, przy Al. Grunwaldzkiej 411, w nowoczesnym kompleksie Alchemia, w budynku Platinum.

KOLEJKA SKM

Jeśli wybierasz się na nasze zajęcia kolejką SKM, wysiądź na stacji Gdańsk Przymorze-Uniwersytet. Stacja kolejki znajduje się na tyłach kompleksu Alchemia. Na ścianę w budynku Platinium prowadzi wejście od Alei Grunwaldzkiej, 3 minuty spacerkiem od kolejki. Przed wejściem zobaczysz tablicę z nazwą ścianki MONO.
 

SAMOCHÓD

Jeśli dotrzesz na nasze zajęcia samochodem, zaparkuj na parkingu kompleksu Alchemia. Tam dla naszych klientów mamy 3 godziny parkowania gratis, musisz tylko pamiętać, aby pobrać z recepcji MONO bilet rabatowy.

Po przejechaniu szlabanu (jeden jest od ulicy Kołobrzeskiej, drugi od Alei Grunwaldzkiej) kieruj się do wjazdu w budynku Aurum oznaczonego napisem GOŚCIE. Wjedź na III piętro, gdzie mieści się parking dla klientów. Zejść można klatką schodową na sam dół budynku, gdzie znajduje się ścianka wspinaczkowa. 

 „Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska w ramach Gdańskiego Funduszu Sportowo – Rekreacyjnego 2024”.

Zajęcia prowadzone przy współpracy:
Scroll to Top