Szkolenie II, z zakresu pierwszej pomocy

Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Szkolenie II, dotyczące pierwszej pomocy. Proszę bardzo dokładnie przeczytać zasady zgłoszenia.

 

Szkolenie odbędzie się w środę, 10 kwietnia 2019 r. w godzinach 17:30-20:30, w siedzibie Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, przy ulicy Augustyńskiego 3 Baszta Biała, w Gdańsku. W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie dziesięć osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W celu wstępnego zarejestrowania się, proszę wysłać wiadomość na adres leemoor@wp.pl, w której należy podać imię i nazwisko oraz informację o tym, czy jest się członkiem Klubu. Odpowiem, na pierwsze dziesięć wiadomości. Brak odpowiedzi, będzie oznaczał wyczerpanie miejsc. Ostatecznym potwierdzeniem rejestracji będzie dokonanie przelewu na konto (dane poniżej). W tytule przelewu proszę wpisać „Szkolenie II – pierwsza pomoc: IMIĘ I NAZWISKO”. Nie przyjmujemy płatności gotówką przed wejściem na szkolenie. Po dopełnieniu formalności przez wszystkich chętnych, potwierdzimy rejestrację.
Cena szkolenia to:
75PLN – dla członków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto
85PLN – dla osób niezrzeszonych w Klubie.
Szkolenie rozpocznie się punktualnie, więc proszę nie spóźnić się a wręcz przyjść na miejsce 15-20min wcześniej. Klubowiczów prosimy o przedstawienie przed wejściem ważnej legitymacji Klubowej (opłacona składka za rok 2019). W przypadku braku ważności legitymacji, nie ma możliwości wejścia na szkolenie, opłaty nie zwracamy.
Nr konta na które należy dokonywać wpłat (UWAGA ZMIANA NR KONTA):
Paweł Iwaniuk
72 1140 2004 0000 3502 3383 4103

 

Tematyka Szkolenia, podana poniżej. Znajdziecie tam również, termin i tematykę ostatniego szkolenia. Zapisy będą ogłaszane około 2 tygodnie przed spotkaniem, ale już teraz możecie rezerwować sobie czas. Jeżeli nie starczy miejsc a będzie więcej chętnych zorganizujemy powtórki szkoleń i dodatkowe terminy.

 

Szkolenie II – 2019.04.10
• nagłe stany zagrożenia życia (choroba wysokościowa, hipotermia (w tym odmrożenia) i zapewnienie komfortu termicznego, hipertermia/przegrzanie, zabezpieczenie w wodę i elektrolity, choroby układu krążenia, udar),
• oparzenia,
• urazy klatki piersiowej i jamy brzusznej,
• transport/ewakuacja poszkodowanego.

Scroll to Top