Podsumowanie Grand Prix 2018/2019

16 marca Wspinalnia Alfa w Gdańsku gościła 40 zawodników i zawodniczek, którzy wystartowali  w zawodach zorganizowanych przez Klub Wysokogórski Trójmiasto. Było to jednocześnie zakończenie klubowego cyklu wspinaczkowego Grand Prix w tym roku obejmującego bouldering oraz wspinanie na trudność z liną. Zawody były otwarte dla wszystkich chętnych.

 

Miła atmosfera, dobra eliminacyjna routesetterka (o którą zadbali Kacper Domański, Artur Polański, Karol Małgorzewicz /Zanik/ oraz Artur Elwirski), sporo startujących, to wszystko sprawiło, że impreza musiała być udana. Do finału zakwalifikowało się 7 mężczyzn z eliminacyjnym kompletem oraz 6 najlepszych pań.

 

Wyniki eliminacji:

 

Kobiety

 

 

Finały kategorii OPEN dostarczyły sporo emocji. W finale pań zabrakło topów, co nie znaczy, że nie zabrakło emocji! Na najwyższym stopniu podium stanęła Karolina Chomicz. Finał panów okazał się lekko „niedoszacowany” w rezultacie do stanu wpięło się aż 5 panów. Najszybciej tego dokonał Krzysztof /Bubson/ Gołębiowski.

 

Wyniki finałów kat. OPEN:

 

Walka o wygraną w klubowym Grand Prix KWT była zacięta jak zawsze. Wygrane zapewnili sobie Agnieszka Leder i Rafał Samól reprezentując wysoki poziom wspinaczkowy jednocześnie biorąc udział w obu odsłonach edycji.

 

 

Podium pań w Grand Prix KWT. Od lewej: Emilka Filipkowska, Agnieszka Leder, Ula Kulka.

Impreza nigdy by się nie udała bez pomocy wielu osób, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Brawa należą się również zawodnikom za udział i walkę, jak zawsze do samego końca. Ogromne podziękowania dla licznych sponsorów, którzy zadbali o tonę podarków! A byli to: Tuttu Gdańsk, Polarsport, Decathlon Przymorze, Triblok, Blokfit, Wspinalnia Alfa, Fun Climb Gdańsk. Dziękujemy również twórcom systemu Competit, dzięki któremu rejestracja przebiegała szybko i sprawnie. Patronat medialny to oczywiście wspinanie.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top