Wypożyczalnia przewodników

REGULAMIN KLUBOWEJ WYPOŻYCZALNI PRZEWODNIKÓW

1. Przewodniki mogą wypożyczać członkowie zwyczajni oraz uczestnicy z opłaconymi składkami za dany rok (do wglądu legitymacja), kursanci bieżącego klubowego kursu tatrzańskiego oraz osoby niezrzeszone.

2. Osoby wypożyczające podpisują dokument potwierdzający wypożyczenie, wpłatę kaucji i określający termin zwrotu. W przypadku opóźnienia bez wcześniejszego powiadomienia, potrącenie z kaucji: klubowicze i kursanci - 5 zł/dzień, osoby niezrzeszone - 10 zł/dzień.

3. Przewodnik jest wypożyczany maksymalnie na 4 tygodnie, dłuższy okres po uzgodnieniu.

4. W celu wypożyczenia przewodnika należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za wypożyczalnię.

5. Koszt wypożyczenia przewodnika to: dla klubowiczów i kursantów - 10 zł/rozpoczęty tydzień, dla osób niezrzeszonych - 20 zł/rozpoczęty tydzień. Opłata wnoszona z góry.

6. Za każdy wypożyczony przewodnik pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł, zwrotna w przypadku oddania przewodnika w stanie z dnia odbioru.

7. Za uszkodzenia przewodnika potrącana jest opłata z kaucji– pęknięcie wzdłuż przeszycia 20 zł/pęknięcie, zaplamienie, pomięcie, wytarcie okładki, zagięcia narożników 10-100 zł wg. indywidualnej oceny. W przypadku większych zniszczeń bądź zagubienia przewodnika wypożyczający zobowiązany jest do zakupu nowego.

Osobą odpowiedzialną za wypożyczalnię jest Magdalena Muzolf. W przypadku chęci wypożyczenia, rezerwacji terminu, a następnie odbioru przewodnika prosimy o kontakt z Magdą – tel. 503 865 007 adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista dostępnych przewodników znajduje się tutaj. Jeżeli na liście nie znalazłeś potrzebnego przewodnika – prosimy o kontakt, po uzgodnieniu istnieje możliwość zakupienia.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates