Składki członkowskie

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Klubu - Dołącz do Klubu.

Opłata składek członkowskich za rok 2018:

Składka członkowska obowiązuje na dany rok kalendarzowy.

Składka obowiązkowa dla wszystkich klubowiczów: Składka członkowska 65 zł + Fundusz Berbeki (obowiązkowy) 20 zł.

Należy dokonać przelewu w wysokości 85 zł tytułem: Nazwisko i imię, składka członkowska 65 zł + Fundusz Berbeki 20 zł.

Numer konta i dane:

79 1140 2004 0000 3402 7524 0998
Klub Wysokogórski "Trójmiasto"
Baszta Biała ul. Augustyńskiego 3
80-958 Gdańsk
Tytułem: Nazwisko i imię, składka członkowska 65 zł + Fundusz Berbeki 20 zł.

Klubowicze, którym skończyło się miejsce na pieczątki (hologramy) zobligowani są do wyrobienia (nieodpłatnie) nowej legitymacji. Należy przesłać maila z prośbą o nową legitymację w tytule podając: imię, nazwisko, oraz zdjęcie legitymacyjne w formacje JPG na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po dokonaniu płatności, w Aktualnościach lub na Forum (Legitymacje i składki członkowskie / Terminy i miejsca) szukasz informacji o spotkaniach z naszą Sekretarz Zarządu Elą Pillath - celem odbioru legitymacji lub wklejanego w legitymację harmonogramu klubowego na dany rok, potwierdzającego opłatę składek. W tych terminach można uiścić opłaty również gotówką na miejscu. W razie pytań możesz dzwonić – 607 075 164.

Jeśli nie jesteś w stanie odebrać hologramu lub legitymacji osobiście - dokonujesz dodatkowej opłaty 5 zł (pokrywa to koszt listu poleconego, którym prześlemy Tobie hologram/legitymację).

Klubowicze, którzy nie uiszczą opłat za składkę członkowską i Fundusz Berbeki za dany rok są wykreślani z listy członków z dniem 31 grudnia danego roku.

Osoby, które zostały skreślone z listy muszą zapisać się do Klubu na nowo (przechodząc całą procedurę). Dołącz do Klubu.

Zniżki przy opłacaniu składek członkowskich dotyczą:

  1. Instruktorów (PZA i innych ze specjalnością wspinanie)
  2. Emerytów i Rencistów
  3. Osób uczących się do 26 roku życia
  4. Wieloletnich Członków Klubu opłacających od 8mej składki wzwyż

Wówczas opłata członkowska wynosi 45 zł (zamiast 65 zł).Co się dzieje z pieniędzmi, które wpłacasz?

  • 20 zł trafia do charytatywnego Funduszu Berbeki - pomocy rodzinom wspinaczy, którzy zginęli w górach (18 zł do Funduszu klubowego i 2 zł do Funduszu przy Polskim Związku Alpinizmu)
  • 15 zł Klub przelewa do Polskiego Związku Alpinizmu tytułem składki członkowskiej w PZA
  • 50 zł (30 jeśli płacisz składkę ulgową) pozostaje w Klubie i służy finansowaniu naszego Stowarzyszenia (przede wszystkim koszty księgowości i związane z utrzymaniem siedziby Klubu – Baszty Białej). Z tych pieniędzy realizujemy także cele statutowe np. dofinansowanie kursów taternickich dla członków KWT.
Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates