Dołącz do Klubuzrzeszonego w Polskim Związku Alpinizmu

 

Jak dołączyć do KWT?

Do naszego Klubu może przystąpić każdy!

Jesteśmy otwarci nie tylko na środowisko wspinaczkowe ale także na ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z górami, a nawet na tych, którzy dopiero chcą się dowiedzieć, jak tę przygodę zacząć.

Serdecznie zapraszamy!

Wstępując do Klubu Wysokogórskiego „Trójmiasto” możesz ubiegać się o status członka zwyczajnego bądź członka uczestnika. W obu przypadkach musisz mieć ukończone 18 lat. Jeżeli ukończyłeś/aś lat 16 będzie do tego potrzebna zgoda rodziców.

Członkiem uczestnikiem Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto może zostać każdy bez względu na kwalifikacje i umiejętności. Członek uczestnik korzysta z wszelkich praw wynikających z przynależności do Klubu poza czynnym i biernym prawem wyborczym.


Status członka zwyczajnego może otrzymać osoba, która posiada kwalifikacje i umiejętności wspinaczkowe, czyli ukończyła kurs skałkowy, taternicki lub klubowy kurs wspinaczkowy, ewentualnie posiada wykaz przejść dowodzący jej kompetencji.

Co daje status członka zwyczajnego?

 1. Czynne i bierne prawo wyborcze w Klubie.

oraz wszelkie prawa wspólne dla członków zwyczajnych i uczestników, czyli:

 1. Możliwość korzystania z klubowego sprzętu.
 2. Zniżki na trójmiejskich ściankach wspinaczkowych Montee, Alfa, Elewator.
 3. Zniżki w sklepach outdoorowych do 20%.
 4. Zniżki w bazach noclegowych PZA (Betlejemka, tabory), zniżka zimą w starym schronisku w Morskim Oku
 5. Możliwość legalnej działalności wspinaczkowej w Tatrach Słowackich.
 6. Możliwosc dofinansowania z KWT na wyprawy.
 7. Dostęp do biblioteki Klubowej.
 8. Możliwość ubiegania się o dofinansowania z PZA na wyjazdy wspinaczkowe.
 9. Szansa na nagrodę za najlepsze przejście Klubowe.
 10. Możliwość uczestniczenia w wyprawach i obozach Klubowych.
 11. Możliwość organizowania własnych prelekcji i pokazów w Baszcie.
 12. Możliwość poznania wielu ludzi o podobnej pasji z Pomorza i całego kraju.
 13. Możliwość reprezentowania KWT na zawodach sportowych.
 14. Możliwość udziału w Klubowej sekcji wspinaczkowej.
 15. Możliwość tańszego wynajmu Baszty.
 16. Zniżka 15% przy wykupie ubezpieczenia PZA i PZU dla ludzi gór.

Jak dołączyć do Klubu Wysokogórskiego „Trójmiasto”?

Wypełniasz deklarację członkowską i PODPISANĄ (skan lub zdjęcie) wysyłasz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokonujesz wpłaty za wpisowe, składkę członkowską, Fundusz Berbeki (obowiązkowy) i opłatę za legitymację (30 zł + 65 zł + 20 zł + 15 zł = 130 zł) przelewem na rachunek Klubu w mBanku:

79 1140 2004 0000 3402 7524 0998
Klub Wysokogórski "Trójmiasto"
Baszta Biała ul. Augustyńskiego 3
80-819 Gdańsk

Podstawowa składka członkowska wynosi 65 zł. Zniżki przysługują instruktorom (PZA i innych ze specjalnością wspinanie), osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom - wówczas składka wynosi 45 zł (prosimy o załączenie skanu dokumentów).

Byli wieloletni Członkowie KW Trójmiasto powracający do Klubu opłacają składkę niżsża tj. 45zł + Fundusz Berberki 20zł, dodatkowo są zwolnieni z opłaty wpisowej oraz opłaty za legitymację w przypadku braku miejsca na starej.

Jeśli zapisujesz się do Klubu po 30 czerwca, składka członkowska dla wszystkich wynosi 45 zł.

Jeśli zapisujesz się do Klubu po 31 października, składka członkowska dla wszystkich wynosi 35 zł.

W tytule podaj nazwisko i imię oraz rodzaje opłat. Wpłaty możesz dokonać gotówką osobiście - terminy znajdują się w Aktualnościach lub na Forum (Legitymacje i składki członkowskie / Terminy i miejsca) - szukasz informacji o spotkaniach z naszą Sekretarz Zarządu Elą Pillath.

Dostajesz maila zwrotnego z informacją o tym, czy Zarząd przyjął Cię w poczet członków (z informacją o rodzaju członkostwa). Rozpatrywanie wniosków o przyjęcie odbywa się dopiero po uiszczeniu ww. opłat. W przypadku decyzji negatywnej, opłaty są w całości zwracane.

Aby wyrobić legitymację, po otrzymaniu potwierdzenia o przyjęciu do Klubu i uiszczeniu opłat wysyłasz swoje zdjęcie legitymacyjne w formacie JPG na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Następnie otrzymasz informację o tym, że Twoja legitymacja jest już gotowa - wtedy zgłaszasz się po jej odbiór w tych samych terminach, jak powyżej. Wyrobienie legitymacji trwać może ok. 2 tygodnie. W przypadkach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

Jeśli nie jesteś w stanie odebrać legitymacji osobiście - dokonujesz dodatkowej opłaty 5 zł na konto Klubu (pokrywa to koszt listu poleconego, którym prześlemy Tobie legitymację).

Witamy w Klubie!

Deklaracje do ściągnięcia:

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates