Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sztafeta Maratońska KWT

Sztafeta Maratońska KWT 2 tygodni 2 dni temu #433

• Dario
  • Dario Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk
Wiadomo, wspinanie, wspinanie, a przede wszystkim wspinanie! :) Tym niemniej dla równowagi i dobrej kondycji może byśmy pobiegli sztafetę maratońską? Sztafeta KWT w PZU Maratonie Warszawskim (24/09/2017). Co Wy na to?
Po Gdańskim Maratonie zauważyłem, że to świetna zabawa, a dla kogoś, kto jeszcze nie czuje się na siłach polecieć całego królewskiego dystansu, dobry przedsmak tego biegu.
Co prawda program biegów towarzyszących 39. PZU Maratonowi Warszawskiemu jest obecnie ustalany i zostanie ogłoszony na przełomie maja/czerwca, ale już dzisiaj warto zadeklarować swój ewentualny udział. Dlaczego? Bo trzeba trochę potrenować :) A najlepiej kilka treningów przeprowadzić razem – skoro razem mamy biec. Swojej Córeczce powtarzam to jak mantrę: razem startujemy, razem trenujemy :)
Póki co chęć udziału w sztafecie zgłosiła Daria. No i ja. Ilość osób w sztafecie 4 – tak przynajmniej było w Gdańsku.
Zainteresowanych proszę o kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt Wielkanocnych! :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sztafeta Maratońska KWT 2 tygodni 1 dzień temu #434

• Burza
  • Burza Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 5
No świetny pomysł! Piękna Warszawa, nic tylko biegać! Mam tylko jedno pytanie, czy 2 maja zawitasz również do stolycy?
'Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach' - Władysław Cywiński.

Sztafeta Maratońska KWT 1 tydzień 2 dni temu #436

• Pablo
  • Pablo Avatar
  • Turysta
Jestem za i zgłaszam się. Jednak do września wiele może się wydarzyć, więc zastrzegam sobie prawo możliwości wymigania się :)

Sztafeta Maratońska KWT 4 dni 8 godzin temu #437

• Daria
  • Daria Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk
Pablo napisał:
Jestem za i zgłaszam się. Jednak do września wiele może się wydarzyć, więc zastrzegam sobie prawo możliwości wymigania się :)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Pablo nie wierze, Tyyyyyy :P
Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates