Wykład "Zaawansowany sprzęt wspinaczkowy"

W najbliższy czwartek 16.05. o godz. 18.00 zapraszam na wykład "Zaawansowany sprzęt wspinaczkowy", czyli o tym, co jest nam potrzebne jest to wspinania na własnej asekuracji oraz do wspinaczki hakowej. Zajęcia poprowadzi Józek Soszyński - Prezes KWT, alpinista z wieloletnim doświadczeniem i posiadacz imponującego magazynu sprzętu wspinaczkowego ;)

Wykład "Biwakowanie w górach i poruszanie się po lodowcu"

Po dłuższej przerwie zapraszamy Was na kolejny wykład w najbliższy czwartek 09.05. na godz. 18.00. Zajęcia "Biwakowanie w górach i poruszanie się po lodowcu" poprowadzi znany większości Wam z obozu zimowego i poprzednich zajęć Wiesław Madejczyk - instruktor alpinizmu PZA, instruktor wspinaczki wysokogórskiej, ekiper PZA. Jeśli myślicie o wspinaniu w górach o charakterze alpejskim, zaawansowanej turystyce, zdobyciu Elbrusu lub Kazbeku - nie może Was zabraknąć na tym wykładzie!

"Korona Himalajów" – apel do miłośników gór i wysokogórskiej wspinaczki

Fundacja Aleja Gwiazd Sportu oraz środowisko wspinaczkowe Trójmiasta zwracają się do Was z ogromną prośbą o finansowe wsparcie przygotowania i zamocowania tablic na „Koronie Himalajów” – rzeźbie przestrzennej, upamiętniającej osiągnięcia Polaków w Himalajach, która zajmuje poczesne miejsce w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie.

Czytaj więcej...

Najbliższy wykład przełożony na 18.04.

Drodzy Kursanci!
W najbliższy czwartek - z uwagi na coroczne Walne Zebranie Członków KWT - wykładu nie będzie.

Kolejne zajęcia odbędą się 18.04. o godz. 18.00. Wykład "Trening we wspinaczce sportowej" poprowadzi Eliza Kugler - - trener wspinaczki sportowej II stopnia PZA, wicemistrzyni Polski we wspinaczce sportowej i wielokrotna finalistka Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski i Europy we wspinaczce. Sędzia Główny Polskiego Związku Alpinizmu, honorowy członek Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto.

Zwyczajne Walne Zebranie

Klubowiczko, Klubowiczu,

Zapraszamy Cię na Zwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, które odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2019 r. o godz. 18:00 (a w drugim terminie o godz. 18:30), w siedzibie Klubu - Baszcie Białej, przy ul. Augustyńskiego 3 w Gdańsku. 

Czytaj więcej...

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates