Sylwester 2018 w Morskim Oku

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy na imprezę sylwestrową do starego schroniska w Morskim Oku. W planie wspaniała zabawa, integracja ze środowiskiem wspinaczkowym, wspinanie lub po prostu wspólny wyjazd.

W tym roku do dyspozycji mamy kilka miejsc więcej, ponieważ jeden z Klubów zrezygnował i udało się załatwić, żeby te miejsca przeszły na Nas.

A zatem mamy cały pokój nr 3 (14 miejsc) + 8 miejsc dodatkowych.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o wysłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia z podaniem swoich danych oraz krótki opis zadań jakie podjęliście w klubie w 2018 roku. Pierwszeństwo miejsca maja osoby aktywnie udzielające się w Klubie, jednak w przypadku większej liczby wolnych łóżek (a w tym roku tak jest), osoby chcące się udzielać w przyszłości także maja szanse na miejsce. Zatem śmiało proszę się zgłaszać, nawet jak nie mieliście jeszcze okazji w czymś pomoc. Na pewno taka okazja się nadarzy.

Proszę o podanie również terminu przyjazdu w okresie 26.12.2018 - 02.01.2019 (wyjazd dotyczy tego terminu; poza tym terminem należy dokonywać samodzielnie rezerwacji).

Bardzo ważne jest określenie dat przyjazdu i wyjazdu – taka lista zostanie wysłana do schroniska. Wolne miejsca zostaną rozdysponowane. Modyfikacje w późniejszym terminie możliwe, lecz już trzeba będzie to załatwić samemu z Panią Zosią – telefonicznie lub sms-em.

Na zgłoszenia czekam do 09.12.2018. Następnie zamykam i wysyłam listę osób do MOKA.

Zarzad KWT

Szymon Bednarz

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates