Spotkanie z ratownikami akcji "Bezpieczny Kazbek"

KAZBEK. Popularny cel, wielu wypraw górskich a szczególnie polskich. Jeśli chcesz jechać lub już zaplanowałeś/zaplanowałaś wyjazd na Kazbek, jeśli chcesz dowiedzieć się z jakimi wyzwaniami się to wiążę i czego należy się spodziewać, to spotkanie jest dla Ciebie.

Zapraszamy na spotkanie z ratownikami z akcji Bezpieczny Kazbek. Jest to grupa polskich ratowników wolontariuszy, którzy pełnią sezonowe dyżury w obozie bazowym pod Kazbekiem. Opowiedzą nam o samym projekcie "Bezpieczny Kazbek", problemach i akcjach jakie ich spotykają. Dowiemy się też sporo o zagrożeniach związanych z masywem i nieodpowiedzialnością ludzi. Jest to niepowtarzalna okazja do tego, aby spotkać się z ludźmi, którzy w swojej pracy bezpośrednio spotykają się z niebezpieczeństwami gór wysokich i są w stanie przekazać nam część tej cennej wiedzy i doświadczenia.

Spotkanie odbędzie się 26.06.2018 w siedzibie Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto w Białej Baszcie przy ulicy Augustyńskiego 3, o godzinie19:00.

Ponieważ działalność ratowników akcji "Bezpieczny Kazbek" jest w całości finansowana ze środków gromadzonych przez zbiórki i dobrowolne wpłaty, Klub Wysokogórski Trójmiasto podjął decyzję o wstępnie płatnym. Całość środków zebranych z wejściówek zostanie przekazana na konto działalności akcji "Bezpieczny Kazbek". Koszt wstępu dla Klubowiczów z opłaconą składką to 5PLN, osoby niezrzeszone 10PLN. Jeśli ktoś z obecnych będzie chciał wspomóc akcję dodatkową kwotą, będzie można to uczynić na spotkaniu.

Więcej informacji: tutaj.

ZAPRASZAMY!

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates