Wykład Artura Paszczaka "Zimowe Wspinanie dla Początkujących"

Klub Wysokogórski Trójmiasto zaprasza wszystkich miłośników gór i wspinania na wykład Artura Paszczaka "Zimowe Wspinanie dla Początkujących". Spotkanie odbędzie się w piątek 2 lutego 2018 roku o godzinie 19:00 w siedzibie KWT - Baszcie Białej w Gdańsku przy ul. Augustyńskiego 3. wykład jest bezpłatny, adresowany do wszystkich, którzy pragną rozpocząć wspinanie zimą lub poszerzyć swoje horyzonty w tej dziedzinie.

Opis

Artur Paszczak podczas przejścia Uskoku Laborantów na Kotle Kazalnicy Mięguszowieckiej

Artur Paszczak to niezwykle doświadczony wspinacz, wybitny znawca Tatr, autor przeszło 40 nowych dróg w Tatrach Wysokich i Zachodnich, poprowadzonych najczęściej zimą. Wśród nich znajdują się takie morskooczne klasyki jak: W Samo Południe, Cień Wielkiej Góry, Orzeł z Epiru, czy Innominata. Wraz ze swoją żoną Alicją, tworzą znany i bardzo aktywny taternicki zespół.

W lecie 2016 roku wraz z Adamem Pieprzyckim ustanowił zespołowy rekord szybkości przejścia Grani Głównej Tatr. Wspina się ponad 30 lat w Tatrach a także Alpach i Patagonii. Jest przy tym jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego wspinania, jednym z największych aktywistów społecznych naszego środowiska a także świetnym, żeby nie powiedzieć - legendarnym mówcą.

Zapraszamy

Zarząd Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates