Górski Wieczór KWT: Nepal, La Baza, Alpinizm Ekstremalny

Klub Wysokogórski Trójmiasto zaprasza wszystkich miłośników gór, wspinania, wypraw, pięknych widoków i ekstremalnego alpinizmu na pakiet trzech prelekcji , które odbędą się w sobotę 16 grudnia od godziny, w siedzibie KWT, Baszcie Białej w Gdańsku, przy ul. Augustyńskiego 3. Zapraszamy naszych klubowiczów, sympatyków, kursantów, a także członków innych stowarzyszeń związanych z górami.

Pierwsza z prelekcji zacznie się o godz. 18 a będzie to pokaz Magdy Jończyk "Himalaje Nepalu - trekking i sześciotysięczniki". O 19:30 zobaczymy "LaBazę" czyli trójmiejską miejscówkę wspinaczki skałkowej w Hiszpanii, którą zaprezentuje Rafał Samól.

Na koniec, o godz. 20 powitamy na scenie gości specjalnych: Tomka Klimczaka i Damiana Granowskiego, którzy w październiku dokonali pierwszego polskiego przejścia ekstremalnej drogi Desmaisson- Gousseault (ED2/5c/A1/85º, 1200 m) - na jednej z najpoważniejszych alpejskich ścian - Grandes Jorasses w masywie Mont Blanc.

Po prezentacjach mamy nieograniczony czas na zadawanie pytań prelegentom, wspinaczkowe i turystyczne rozmowy przy piwie a od godziny 22 zapraszamy na dyskotekę na najwyższym poziomie Baszty. Prosimy nie przynosić piwa - Klub dysponuje własnym barem, przekąski - mile widziane. Zapraszamy już od godz. 17 :). Więcej informacji na Facebooku. lub w programie wydarzenia.

Imprezę poprowadzi Józek Soszyński - Prezes Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto.

Zapraszamy

Zarząd KWT

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates