Jesienny Biwak Integracyjny 2017

Serdecznie zapraszamy uczestników Klubowego Kursu Wspinaczkowego 2017/2018 oraz wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto na Jesienny Biwak Integracyjny KWT.

Każdy z nas jest inny, łączy nas jedno - pasja do wspinania!

Biwak odbędzie się w weekend, z soboty na niedzielę 11/12 listopada 2017r. we Władysławowie w Ośrodku Kolonijnym Patryk przy ul. Trałowa 26 i 28.

Na miejsce zapraszamy od 13:00 w sobotę. O 16:00 odbędzie się inspirujący pokaz prezentacji z wyjazdów i dokonań naszych Klubowiczów. Od 21:00 - ognisko, gry i zabawy :)

Chciał/abyś zaprezentować swoją przygodę i zainspirować innych? Zapraszamy i zachęćmy do zgłaszania prezentacji do 5 listopada na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Forma dowolna: pokaz slajdów lub film; czas trwania ok. 20-25 minut. Zapewniamy komputer z rzutnikiem i mikrofon.

Na biwak prosimy zabrać obuwie na zmianę, niezbędny sprzęt kuchenny (menażkę, kubek, sztućce - ośrodek posiada kuchnię, ale z ograniczonym dostępem do naczyń) oraz jedzenie i coś do picia, ekwipunek ogniskowy (kiełbaski, musztarda, chleb itp.).

Całkowity koszt pobytu (nocleg z pościelą+ognisko+sala seminaryjna) to 50zł/osobę. Koszt uczestnictwa dla osób, które nie chcą zostawać na noc - 10 zł/osoba (ognisko+sala seminaryjna)

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w biwaku, prosimy o wcześniejszą wpłatę zaliczki i tym samym rezerwację miejsc. Wpłaty zaliczki w wysokości 10 zł prosimy dokonywać na podane niżej konto w terminie do 3 listopada.

Karolina Lohman
nr konta ING bank śląski: 30 1050 1764 1000 0091 1931 3089
Przelew proszę opisywać wg schematu: "[imię/ona i nazwisko/a] zaliczka na biwak KWT".

Potwierdzenie wpłaty zaliczki proszę przesłać do 3 listopada na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z informacją, czy rezerwacja dotyczy noclegu, czy samego udziału w imprezie. Jeśli zaliczka obejmuje dodatkowe osoby, to proszę o ich imiona i nazwiska w mailu.

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie pod numerami telefonów: +48504221861 , +48691111357 lub powyższym adresem mailowym!

Uwaga! Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona i jedynie wcześniejsza wpłata zaliczki gwarantuje możliwość skorzystania z noclegu.

Do zobaczenia!

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates