Wykład "Zaawansowany sprzęt wspinaczkowy"

W najbliższy czwartek 16.05. o godz. 18.00 zapraszam na wykład "Zaawansowany sprzęt wspinaczkowy", czyli o tym, co jest nam potrzebne jest to wspinania na własnej asekuracji oraz do wspinaczki hakowej. Zajęcia poprowadzi Józek Soszyński - Prezes KWT, alpinista z wieloletnim doświadczeniem i posiadacz imponującego magazynu sprzętu wspinaczkowego ;)

Wykład "Biwakowanie w górach i poruszanie się po lodowcu"

Po dłuższej przerwie zapraszamy Was na kolejny wykład w najbliższy czwartek 09.05. na godz. 18.00. Zajęcia "Biwakowanie w górach i poruszanie się po lodowcu" poprowadzi znany większości Wam z obozu zimowego i poprzednich zajęć Wiesław Madejczyk - instruktor alpinizmu PZA, instruktor wspinaczki wysokogórskiej, ekiper PZA. Jeśli myślicie o wspinaniu w górach o charakterze alpejskim, zaawansowanej turystyce, zdobyciu Elbrusu lub Kazbeku - nie może Was zabraknąć na tym wykładzie!

Najbliższy wykład przełożony na 18.04.

Drodzy Kursanci!
W najbliższy czwartek - z uwagi na coroczne Walne Zebranie Członków KWT - wykładu nie będzie.

Kolejne zajęcia odbędą się 18.04. o godz. 18.00. Wykład "Trening we wspinaczce sportowej" poprowadzi Eliza Kugler - - trener wspinaczki sportowej II stopnia PZA, wicemistrzyni Polski we wspinaczce sportowej i wielokrotna finalistka Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski i Europy we wspinaczce. Sędzia Główny Polskiego Związku Alpinizmu, honorowy członek Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto.

Wykład "Topografia Tatr" cz. 2

W najbliższy czwartek 28.03 o godz. 18.00 odbędzie się druga część wykładu "Topografia Tatr". Dla przypomnienia - zajęcia prowadzi Michal Kochanczyk- alpinista, himalaista, podróżnik, wieloletni Prezes Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates