Wykład "Taktyka wspinania" - wyjątkowo w piątek!

UWAGA WYKŁAD WYJĄTKOWO W PIĄTEK!

Najbliższy wykład Klubowego Kursu Wspinaczkowego odbędzie się w piątek 15 marca o godzinie 18:00. Zajęcia "Taktyka wspinania" poprowadzi Marcin Kraszewski - instruktor wspinaczki sportowej oraz trener Polskiego Związku Alpinizmu.

Wykład "Pierwsza pomoc, medycyna górska"

W czwartek 21 lutego o godz. 18.00 zapraszamy Was na wykład "Pierwsza pomoc, medycyna górska", Zajęcia poprowadzi Robert Szymczak, himalaista, lekarz, specjalista medycyny wysokogórskiej, zdobywca trzech ośmiotysięczników - Mount Everest, Dhaulagiri i Nanga Parbat, lekarz wyprawowy, pracownik Katedry i Kliniki Medycyny Ratunkowej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Wykład "Etyka wspinaczkowa"

Zapraszam na kolejny wykład Klubowego Kursu Wspinaczkowego, który odbędzie się w czwartek 14 lutego o godz. 18.00. Zajęcia "Etyka wspinaczkowa" poprowadzi Józek Soszyński - Prezes KWT.

Wykład "Analiza wypadków w górach"

Po chwilowym odpoczynku zapraszam ponownie na kolejne zajęcia w najbliższy czwartek 31.01. o godz. 18.00 Wykład "Analiza wypadków w górach" poprowadzi Marek Czachor - taternik z wieloletnim doświadczeniem, prof. Politechniki Gdańskiej, Przewodniczący Komisji ds. Badania Wypadków przy KWT.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates