Biwak kończący Klubowy Kurs Wspinaczkowy 2016/17 - informacje

Serdecznie zapraszamy uczestników Klubowego Kursu Wspinaczkowego 2016/2017 oraz wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto na biwak pokursowy, który odbędzie się w Bobolicach k. Mirowa, w bazie noclegowej "Pod Zamkiem" (Mapa). W planach wspólne wspinanie, wymiana doświadczeń, egzamin kończący tegoroczny Klubowy Kurs Wspinaczkowy i oczywiście integracja.

Termin biwaku

27.05 - 28.05.2017 (sobota i niedziela)

Koszt pobytu

   Nocleg w pokoju (z pościelą): 25 zł
   Nocleg pod namiotem (własnym): 15 zł
   Śniadanie: 10 zł*
   Obiad: 16 zł*

* Śniadania i obiady organizowane są dla grup liczących liczących min. 30 osób. O możliwości przygotowania zorganizowanych posiłków poinformujemy, jak zbierze się wystarczająca ilość osób.

Jest możliwość opłacenia samego noclegu. Kuchnia turystyczna jest dostępna do naszej dyspozycji.

Rezerwacja miejsc noclegowych i zaliczki

Noclegi można zarezerwować na dwie noce, tj. z piątku na sobotę (26.05-27.05) i z soboty na niedzielę (27.05-28.05) oraz na pojedynczą noc (z soboty na niedzielę). Wspinanie zaczynamy w sobotę po śniadaniu, więc zachęcamy do przyjazdu na miejsce w piątek. Chętnych na dłuższe wspinanie zapraszamy do przyjazdu do Bobolic już w piątek z rana. Nocleg z czwartku na piątek w indywidualnym zakresie uczestników.

Zaliczka: Wpłaty zaliczki w wysokości 10 zł/osobę/noc proszę dokonywać na podane niżej konto w terminie do 2.05.2017.

Agnieszka Orpel
50 1020 5558 1111 1330 5020 0507

Przelew proszę opisywać wg schematu: „[imię i nazwisko/ilość noclegów] zaliczka na biwak KWT”.

Ważne

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie zgłoszenia do 02.05.2017 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy podać: swoje imię, nazwisko, e-mail i telefon kontaktowy, daty i rodzaj zarezerwowanych noclegów oraz opcję wyżywienia.

Wraz ze zgłoszeniem proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty zaliczki – jest ono gwarantem rezerwacji miejsca.

Uwaga! Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona i jedynie wcześniejsza wpłata zaliczki gwarantuje możliwość skorzystania z noclegu. W bazie noclegowej dostępne są 42 miejsca w pokojach 4, 6 i 8-osobowych. W momencie zapełnienia miejsc w pokojach, pozostają miejsca na polu namiotowym. Oczywiście nocleg w namocie może być też dobrowolnym wyborem.

Wszelkie pytanie prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia na Jurze :)

Biwak pokursowy 2017
Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates