Wykład "Topografia Tatr, cześć 1"

Najbliższy wykład Klubowego Kursu Wspinaczkowego odbędzie się w czwartek, 27 kwietnia o godzinie 18:00. Zajęcia "Topografia Tatr cześć 1" poprowadzi Michał Kochańczyk, wieloletni prezes Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, instruktor alpinizmu PZA.

Wykład "Pierwsza pomoc, medycyna górska"

Najbliższy wykład Klubowego Kursu Wspinaczkowego odbędzie się w PIĄTEK 21 kwietnia, o godzinie 18:00. Zajęcia "Pierwsza pomoc, medycyna górska" poprowadzi Robert Szymczak, himalaista, lekarz, specjalista medycyny wysokogórskiej, zdobywca trzech ośmiotysięczników - Mount Everest, Dhaulagiri i Nanga Parbat, lekarz wyprawowy. Pracownik Katedry i Kliniki Medycyny Ratunkowej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Biwak kończący Klubowy Kurs Wspinaczkowy 2016/17 - informacje

Biwak pokursowy 2017

Serdecznie zapraszamy uczestników Klubowego Kursu Wspinaczkowego 2016/2017 oraz wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto na biwak pokursowy, który odbędzie się w Bobolicach k. Mirowa, w bazie noclegowej "Pod Zamkiem" (Mapa). W planach wspólne wspinanie, wymiana doświadczeń, egzamin kończący tegoroczny Klubowy Kurs Wspinaczkowy i oczywiście integracja.

Czytaj więcej...

Otwarte zebranie Zarządu KWT na temat obozu letniego

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów na otwarte zebranie Zarządu KWT, które odbędzie się w środę 19.04.2017r., w Baszcie Białej, o godzinie 18:00. Główną tematyką zebrania będzie dyskusja i ustalenie szczegółów dot. tegorocznego obozu letniego.

Do zobaczenia,

Zarząd KWT

Wykład "Analiza wypadków w górach"

Najbliższy wykład Klubowego Kursu Wspinaczkowego odbędzie się w czwartek 13 kwietnia o godzinie 18:00. Zajęcia "Analiza wypadków w górach" poprowadzi Marek Czachor, prof. Politechniki Gdańskiej.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates