Wstęp na ściankę wspinaczkową "Alfa" 2016/17 - zawieszenie na okres letni

Informujemy, że najbliższy termin zajęć (06.06.2017r.) dla Klubowiczów i Kursantów Klubowego Kursu Wspinaczkowego 2016/17 na ściance wspinaczkowej "Alfa" będzie jednocześnie ostatnim w tym sezonie - na okres letni zającia zostają zawieszone.

Czas wykorzystać efekty treningu w skałach i górach! :)

Więcej informacji o zajęciach: tutaj.

Zmarł Wacław Dudek

Z żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 27 maja 2017 r. zmarł w wieku 88 lat Wacław Dudek – taternik, Członek Honorowy, Prezes KWT w latach 1969-1973.

Czytaj więcej...

Wykład "Geologia Tatr"

Najbliższy wykład Klubowego Kursu Wspinaczkowego odbędzie się w czwartek, 18 maja o godzinie 18:00. Zajęcia "Geologia Tatr" poprowadzi Andrzej Wiejacha, wieloletni prezes Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, dr Politechniki Gdańskiej.

Letni Klubowy Obóz Wspinaczkowy 2017

Zapraszamy do udziału w Letnim Klubowym Obozie Wspinaczkowym! Obóz odbędzie się w Cortinie D'Ampezzo - "stolicy Dolomitów", leżącej w samym sercu tych niezwykle atrakcyjnych dla wspinaczy gór. Naszą bazą będzie Campeggio Dolomiti, stanowiący dogodny punkt wypadowy w wiele grup skalnych.

Czytaj więcej...

Wykład "Topografia Tatr cześć 2"

Najbliższy wykład Klubowego Kursu Wspinaczkowego odbędzie się w czwartek, 11 maja o godzinie 18:00. Zajęcia "Topografia Tatr cześć 2" poprowadzi Michał Kochańczyk, wieloletni prezes Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, instruktor alpinizmu PZA.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates