Grand Prix KWT 2016 – drugi etap za nami

10 września w Gdyńskiej Kuźni Mocy o nazwie Triblok odbyła się druga odsłona Klubowego Grand Prix 2016. Tym razem rywalizowaliśmy na bulderze już całkiem na poważnie. Rozgrzewka w Lubonicach była jedynie przystawką do emocji jakich byliśmy tutaj świadkami.

 

Pomimo niewielkiej frekwencji walka była zacięta, upadki równie częste jak osiągane topy. Faworyci nie zawiedli. Gosia Jurewicz wraz z Joanną Tuczyńską osiągnęły najlepsze rezultaty wśród płci pięknej, natomiast wśród facetów bezkonkurencyjny okazał się Kuba Szumiło. Aplauz wzbudził pokonany przez niego trikowy problem na mantli, który dosłownie i w przenośni przyprawiał o zawrót głowy. Ostatecznie Szumił skompletował „szlema” i zakończył zawody z kompletem 30 baldów. O wynikach pisaliśmy już wcześniej.

 

Podsumowując zabawa była świetna, atmosfera przyjacielska, a organizacja wzorowa. Dziękujemy za możliwość organizacji gospodarzowi miejscówki Centrum Wspinaczkowe Triblok, wszystkim osobom, które poświęciły swój czas (ekipie High-Five i routesetterom).

 

Rozlosowano nagrody wśród wszystkich uczestników. Chwytotablica marki Climbero trafiła do Adrianny Leżuchowskiej, natomiast 10-wejściowe karnety ufundowane przez Centrum Wspinaczkowe Triblok, otrzymali: Wiesław Romanowski, Małgorzata Jurewicz, Joanna Tuczyńska, Marek Gruchowski, Marcel Schally-Kacprzak, Szymon Wijtiwiak.

 

Zwycięzcom gratulujemy, a sponsorom dziękujemy!

 

Poniżej łączna klasyfikacja po drugich zawodach z cyklu Grand Prix KWT 2016. Uwzględnia ona tylko osoby zrzeszone w Klubie.

 

Scroll to Top