Sylwester 2019/2020 w Morskim Oku

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy na imprezę sylwestrową do starego schroniska w Morskim Oku. W planie wspinanie, wspaniała zabawa oraz mile spędzony czas w doborowym towarzystwie.

Rezerwacje mamy od 26.12.2019 do 02.01.2020. W tym terminie do dyspozycji mamy cały jeden pokój (14 miejsc) + dodatkowe 4 x miejsca na samego Sylwestra, czyli od 31.12.2019.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o wysłanie na adres sz.bednarz@gmail.com zgłoszenia z podaniem swoich danych oraz krótki opis zadań, jakie podjęliście w klubie w 2019 roku. Pierwszeństwo miejsca maja osoby aktywnie udzielające się w Klubie, jednak w przypadku większej liczby wolnych łóżek (a w tym roku tak jest), osoby chcące się udzielać w przyszłości także maja szanse na miejsce. Zatem śmiało proszę się zgłaszać, nawet jak nie mieliście jeszcze okazji w czymś pomoc. Na pewno taka okazja się nadarzy.

Proszę o podanie również terminu przyjazdu w okresie 26.12.2019 – 02.01.2020 (Wyjazd dotyczy tego terminu; poza tym terminem należy dokonywać samodzielnie rezerwacji).
Bardzo ważne jest określenie dat przyjazdu i wyjazdu – taka lista zostanie wysłana do schroniska. Pozostałe wolne miejsca zostaną rozdysponowane przez schronisko. Modyfikacje w późniejszym terminie możliwe, lecz już trzeba będzie to załatwić samemu z Panią Zosią – telefonicznie lub sms-em.
Na zgłoszenia czekam do 08.12.2018. Następnie zamykam i wysyłam listę osób do MOKA.

Koszty uczestnictwa:
– tak jak co roku noc sylwestrowa jest liczona podwójnie (rozliczacie się z Panią Zosia na miejscu)
– danie na imprezie to koszt około 20/25zl (za talerz jedzonka) – kwota będzie znana na miejscu
– oplata organizacyjna KWT (symboliczna oplata na pokrycie kosztów organizacyjnych); wynosi ona 20zl za pobyt/osoba dla klubowiczów/kursantów; 40zl dla osób z poza klubu (np. osób towarzyszących itp); szczegóły przelewu wyśle w mailu potwierdzającym miejsce.

Zarzad KWT
Szymon Bednarz