Sylwester 2017 w Morskim Oku

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy na imprezę sylwestrową do starego schroniska w Morskim Oku. W planie wspinanie, wspaniała zabawa oraz mile spędzony czas w doborowym towarzystwie.

 

Do dyspozycji mamy jeden pokój (14 miejsc). Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o wysłanie na adres sz.bednarz@gmail.com zgłoszenia z podaniem swoich danych oraz krótki opis zadań jakie podjęliście w klubie w 2017 roku. Pierwszeństwo miejsca maja osoby aktywnie udzielające się w Klubie, jednak w przypadku większej liczby wolnych lóżek, osoby chcące się udzielać w przyszłości także maja szanse na miejsce.

 

Proszę o podanie również terminu przyjazdu w okresie 27.12.2016 – 01.01.2017 (wyjazd dotyczy tego terminu; poza tym terminem należy dokonywać samodzielnie rezerwacji).

 

Bardzo ważne jest określenie dat przyjazdu i wyjazdu – taka lista zostanie wysłana do schroniska. Wolne miejsca zostaną rozdysponowane. Modyfikacje w późniejszym terminie możliwe – lecz już trzeba będzie to załatwić samemu z Panią Zosia – telefonicznie lub sms-em.

 

Na zgłoszenia czekam do 26.11.2017.

 

Zarzad KWT

Szymon Bednarz