Podarujmy Rehabilitację na Święta

„Podarujmy Rehabilitację na Święta” – to VII już edycja Biegu i Marszu Charytatywnego, którego organizatorami są Pomorska Izba Adwokacka i Klub Wysokogórski Trójmiasto.
Od kilku lat pomorscy adwokaci i alpiniści, podczas różnych form aktywności sportowej i kulturalnej, starają się wesprzeć finansowo dotknięte chorobą – Agnieszkę i Dominikę Nowaczyk.

Dziewczynki mają aktualnie 17 lat, wychowuje je samotnie dzielna mama – Jowita, która w ostatnich latach straciła wszystkie bliskie jej osoby (brata – alpinistę, tatę i mamę).
Dlatego tak ważne jest, aby czuła, że może liczyć na nas
Córki Pani Jowity wymagają ukierunkowanego na ich problemy wsparcia rehabilitacyjnego oraz zakupu niezbędnych akcesoriów ortopedycznych.

Podczas kolejnej edycji imprezy zbierać będziemy środki na zakup gorsetów, których obecnie potrzebują obie dziewczynki.

Start o godzinie 12.00 na wysokości wejścia na plażę nr 63 w Jelitkowie. Dystans około 3 km., brzegiem morza do mola w Brzeźnie i z powrotem.
Pobiegnijmy bez względu na pogodę i podarujmy gorsety na Święta!
Na zwycięzców czekają bezcenne nagrody – rysunki autorstwa Dominiki i Agnieszki Nowaczyk. Na mecie można też bezkarnie zjeść pyszne świąteczne ciasteczka upieczone własnoręcznie przez mamę dziewczynek i uczestników imprezy.

Zabierzcie z sobą członków rodzin i przyjaciół! Do zobaczenia 21 grudnia!