Konkurs na regularne trenowanie rozstrzygnięty

„Kartka była za krótka”

Tak anonsował swoje wyniki Piotr Leo – zwycięzca konkursu, jeden z naszych najzdolniejszych juniorów (nominowany także do Bursztynku KWT za pokonanie trudności 7c+ w tym sezonie). Za krótka, ponieważ liczyła „tylko” 40 pozycji do wypełnienia (ilość treningów na ścianie od 15 października do 31 grudnia 2020 roku). Piotrek zaliczył w tym czasie 46 treningów i otrzymuje zestaw 5-ciu bezząbkowych ekspresów Climbing Technology Aerial.

Na drugim miejscu uplasowała się Mona Rena Górska – nasza nowa członkini i kursantka tegorocznego Kursu Wspinaczkowego z wynikiem 28 treningów. Z tą regularnością wróżymy Monie dobrą karierę. Tuż za nią, na trzecim miejscu, Tamara Kanecka- Brzózka 25 i na czwartym ex aequo wiecznie młodzi Asia i Piotrek Bołbot  – 24 zroszone krwią i łzami doginanie buły. Podium uznaliśmy do czwartego miejsca i  zostanie uhonorowane karabinkami Climbing Technology Snappy CF SG.

Piąta miejsce z wynikiem 11 treningów (na kolana nie powala ale i wstydu nie ma) zajął Tomek Łączkowski, za co otrzyma magnezję w kostce Ocun.

Gratulujemy zwycięzcom!!!