Klubowy biwak na zakończenie sezonu letniego 2018

 

Zapraszamy na klubowy biwak kończący sezon letni 2018, który odbędzie się w dniach 28.09.2017 – 30.09.2017. Nocujemy w Trzcińsku na kempingu 9up (http://sokoliki.net/). W pobliżu znajdują się dwa duże rejony wspinaczkowe – Góry Sokole oraz Rudawy Janowickie. Zapraszamy nie tylko wspinaczy, ale też osoby, które chciałby pozwiedzać okolice czy integrować się z resztą klubowiczów.

Atrakcje:

  • Góry Sokole oraz Rudawy Janowickie (łącznie ponad 2000 dróg wspinaczkowych),
  • Wspólne wspinanie,
  • Integracja z pozostałymi klubowiczami,
  • Ognisko,
  • Dla niewspinających się w pobliżu znajdują się: ruiny zamku Bolczów, punkty widokowe na Krzyżnej Górze i Górze Sokolik, skalne miasteczko oraz kolorowe jeziorka.

Dostępnych jest 15 miejsc noclegowych w pokoju wieloosobowym (łóżka piętrowe) zarezerwowanych dla uczestników (wymagane zgłoszenie mailowe, info niżej). Oprócz tego na miejscu są jeszcze miejsca na poddaszu, w wiacie oraz teoretycznie nieograniczona ilość miejsc na polu namiotowym (należy dokonać rezerwacji samodzielnie, info na stronie http://sokoliki.net/). Na kempingu dostępne są łazienki z prysznicami, toalety, wyposażona kuchnia i miejsce na ognisko wraz z drewnem.

Osoby, które chcą nocować w pokoju wieloosobowym proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: akasperowicz@gmail.com do 10 września.

To już 4 biwak w Sokolikach. Z roku an roku impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wrzesień to najlepsza pora na wspin w tym rejonie, pogoda często dopisuje, a średnie temperatury pomagają na trudniejszych drogach.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/2173977209501790/