Klubowy biwak na zakończenie sezonu letniego 2015

Zapraszamy na klubowy biwak kończący sezon letni 2015, który odbędzie się w dniach 25.09.2015 – 28.09.2015. Nocleg przewidziany jest w Trzcińsku na kempingu 9up (http://sokoliki.net/ ). W pobliżu znajdują się dwa duże rejony wspinaczkowe – Góry Sokole oraz Rudawy Janowickie. Zapraszamy nie tylko wspinaczy, ale też osoby, które chciałby pozwiedzać okolice czy integrować się z resztą klubowiczów.

 

Atrakcje:

 

  • Góry Sokole oraz Rudawy Janowickie (łącznie ponad 1800 dróg)
  • Wspólne wspinanie
  • Integracja z pozostałymi klubowiczami
  • Ognisko
  • Najprawdopodobniej 26.09 odbędą się zawody Big Wall
  • Dla niewspinających się w pobliżu znajdują się: ruiny zamku Bolczów, punkty widokowe na Krzyżnej Górze i Górze Sokolik, skalne miasteczko oraz kolorowe jeziorka

 

Dostępnych jest 21 miejsc noclegowych w pokoju wieloosobowym (łóżka piętrowe, 25zł/doba) oraz teoretycznie nieograniczona ilość miejsc na polu namiotowym (15zł/doba). Na kempingu dostępne są łazienki z prysznicami, toalety, kuchnia z kuchenką i czajnikami elektrycznymi, miejsce na ognisko wraz z drewnem. W recepcji jest możliwość nabycia zimnego piwa.

 

Chętne osoby są proszone o wpisanie się na listę zgłoszeniową pod adresem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OwwBHBqgOQl-T6P5Ysb_v7UREE5h-uGCCAwwa2Q_yv4/edit?usp=sharing. Osoby, które chcą spać w pokoju wieloosobowym proszone są o wpisanie się na listę do 10.09.2015.

 

W razie pytań proszę pisać na adres: akasperowicz@gmail.com