Jesienny Biwak Integracyjny we Władysławowie 2016

Serdecznie zapraszamy uczestników Klubowego Kursu Wspinaczkowego 2016/2017 oraz wszystkich Członków i Sympatyków Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto na Jesienny Biwak Integracyjny KWT. Każdy z nas jest inny, łączy nas jedno – pasja do wspinania!

 

Kiedy?

 

Biwak odbędzie się w weekend, z soboty na niedzielę 26/27 listopada 2016 r. we Władysławowie w Ośrodku Kolonijnym Patryk przy ul. Trałowa 26 i 28.

 

Harmonogram biwaku:

 

  1. Na miejsce zapraszamy od 12:00 w sobotę.
  2. O 16:00 odbędzie się inspirujący pokaz prezentacji z wyjazdów i dokonań naszych Klubowiczów.
  3. Od 21:00 – ognisko, gry i zabawy 🙂

Chciał/abyś zaprezentować swoją przygodę i zainspirować innych?

 

Zapraszamy do zgłaszania prezentacji do 20 listopada na adres kate.cieslak@gmail.com. Forma dowolna: pokaz slajdów lub film; czas trwania ok. 20-25 minut. Zapewniamy komputer z rzutnikiem i mikrofon.

 

Co zabrać?

 

Na biwak prosimy zabrać obuwie na zmianę, niezbędny sprzęt kuchenny (menażkę, kubek, sztućce – ośrodek posiada kuchnię, ale z ograniczonym dostępem do naczyń) oraz jedzenie i coś do picia, ekwipunek ogniskowy (kiełbaski, musztarda, chleb itp.).

 

Jaki jest koszt?

 

Całkowity koszt pobytu (nocleg z pościelą+ognisko+sala seminaryjna) to 50zł/osobę. Koszt uczestnictwa dla osób, które nie chcą zostawać na noc – 10 zł/osoba (ognisko+sala seminaryjna)

 

Zaliczki i rezerwacja miejsc:

 

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w biwaku, prosimy o wcześniejszą wpłatę zaliczki i tym samym rezerwację miejsc.

 

Wpłaty zaliczki w wysokości 10 zł prosimy dokonywać na podane niżej konto w terminie do 21 listopada.

 

Katarzyna Cieślak
nr konta mBank: 74 1140 2004 0000 3902 3542 8260
 

Przelew proszę opisywać wg schematu: „[imię/ona i nazwisko/a] zaliczka na biwak KWT”.

 

Potwierdzenie wpłaty zaliczki proszę przesłać do 21 listopada na maila: kate.cieslak@gmail.com wraz z informacją, czy rezerwacja dotyczy noclegu, czy samego udziału w imprezie.

 

Uwaga! Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona i jedynie wcześniejsza wpłata zaliczki gwarantuje możliwość skorzystania z noclegu.

 

Do zobaczenia!