Grand Prix KWT 2018/2019 – bouldering – podsumowanie

GRAND PRIX KWT 2018/2019 – bouldering

 

Pod koniec listopada w gdyńskim Tribloku odbyły się zawody bulderowe „Wojownicy Piwnicy”. Była to jednocześnie pierwsza kwalifikacja klubowego cyklu zawodów  (https://kwtrojmiasto.pl/index.php/aktualnosci/276-grand-prix-kwt-2018-2019a ) gdzie wspinający się członkowie KWT zebrali pierwsze punkty.

 

Całościowe wyniki zawodów na stronie Tribloku: http://triblok.pl/  Zwycięzcami po wspaniałym spektaklu w finale zostali Karolina Chomicz i Miłosz Wieczorkowski.

 

 

W zawodach seniorów wzięło udział 26 członków oraz kursantów z Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto. Na prowadzeniu usadowili się, Agnieszka Leder oraz Rafał Samól – świeżo upieczony trener jednej z klubowych grup sekcji juniorów. Brawa należą się wszystkim startującym, a zwłaszcza uczestniczkom i uczestnikom tegorocznego Klubowego Kursu Wspinaczkowego, którzy postanowili stanąć w szranki z bardziej doświadczonymi bulderowymi przyjaciółmi 🙂

 

Emilka Filipkowska w akcji. Fot. Wiesiek Romanowski

 

*startującym panom w kat. hard zostało doliczone 5 punktów flashem żeby w jednej tabeli sklasyfikować startujących w różnych kategoriach trudności. Klasyfikacje dotyczą tylko seniorów.