Dolomity dla każdego – Wieczór Górski KWT

Wielowyciągi to kwintesencja wspinania. Każdy kto rozpoczyna swoją wspinaczkową przygodę na panelu lub w skałkach, prędzej czy później zaczyna marzyć o wyższych ścianach. Jak rozpocząć przygodę ze wspinaczką wielowyciągową? W jaki sposób przygotować się, by wielowyciągi były bezpieczne i przyjazne? Jak wybrać pierwsze cele? Jaki sprzęt skompletować? Dlaczego Dolomity są doskonałym miejscem na pierwsze przygody z drogami wielowyciągowymi? Jakie rejony Dolomitów polecane są początkującym adeptom wspinaczki?
Odpowiedzi na te i inne pytania już podczas najbliższego Wieczoru Górskiego KWT udzieli nam Paweł Łuczeczko, który przybliży nam specyfikę wspinania w tym pięknym rejonie.
Paweł wspina się od ponad 25 lat – kurs taternicki ukończył w KW Toruń w 1997 roku. Jest wielkim miłośnikiem włoskich Dolomitów, choć ceni sobie również wyślizg jurajskiego wapienia i nad wyraz szanuje pomysłowość tatrzańskiej aury. Dorastał nieopodal najwyższego szczytu Żuław Wiślanych (14,6 m n.p.m.) i stąd zapewne wzięła się jego miłość do gór. Jest instruktorem sportu o specjalności wspinaczka, członkiem Zarządu Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, wykładowcą akademickim i właścicielem firmy Climb More.
Zapraszamy do Białej Baszty w czwartek 27 października!
Start : 18:30
Spotkanie otwarte
Wstęp wolny
Masz ciekawy temat/historię do opowiedzenia? Skontaktuj się z nami
Organizator: Ela Pillath
tel. 607-075-164
e-mail: sekretariat@kwtrojmiasto.pl