Bursztyny KWT za 2019r

Drodzy Klubowicze, jak co roku zbliża się termin wręczenia nagrody „Bursztyn” Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto (https://kwtrojmiasto.pl/bursztyn/).
W tym roku nagroda będzie przyznawana w trzech kategoriach:
– Góry alpinizm
– Góry wspinaczka skalna
– Sport
Nagroda przyznawana jest za działalność wspinaczkową – np. świetne górskie przejście, mocna cyfra w skałach, dobry start na zawodach. Może to być jednak również świetny sezon wspinaczkowy, widoczny postęp obarczony ciężkim treningiem, cel, który kosztował wiele wysiłku, dobry debiut w swoim pierwszym wspinaczkowym sezonie.
Przyznawane będą nagrody główne (tytułowe „Bursztyny”) oraz wyróżnienia. Szansę na wyróżnienie ma każdy, wystarczy wykazać się zapałem, aktywnością lub zrobić widoczny postęp, ku chwale naszego Klubu oczywiście 😉
Informacje o dokonaniach swoich i kolegów i koleżanek z Klubu można przesyłać do 29.02.2020 jako komentarze do posta na forum klubowym: https://www.facebook.com/groups/333224400454108/, wiadomości na FB do fanpage Klubu lub mailowo: kwt@kwtrojmiasto.pl. W opisie prosimy podać możliwie dużo szczegółów, które ułatwią pracę komisji eksperckiej i dadzą pełen obraz osiągnięcia.